Nowoczesne technologie i materiały elewacyjne

Głównym zadaniem elewacji jest izolacja domu i ochrona przed czynnikami atmosferycznymi, zabrudzeniami i uszkodzeniami. Odpowiednio dobrane do projektu domu i okolicy pełnią również funkcję dekoracyjną.

Fundamenty

Ściany

Dach

Okna

Elewacje zewnętrzne

Instalacje

Ocieplenie domu

Stropy

Izolacja termiczna ścian zewnętrznych

Podczas budowy Twojego domu zastosujemy wyłącznie styropian grafitowy, który posiada aż o 25% lepsze właściwości izolacyjne od białego. A wszystko to za sprawą grafitowego koloru odbijającego promieniowanie cieplne.

Materiał ten pozwala znacznie skuteczniej utrzymać w domu odpowiednią temperaturę przez cały rok – zimą zatrzyma ciepło wewnątrz, latem powstrzyma mury przed nagrzewaniem.

Tynkowanie

Trwałość muru zapewnią Ci stosowane przez nas tynki silikonowe, które są odporne na działanie wody, ale nie blokują przenikania pary wodnej z budynku. Zabrudzone ulegają samooczyszczeniu podczas deszczu, dzięki czemu przez lata możesz cieszyć się ich intensywnym kolorem.

Istnieje bardzo bogata gama kolorystyczna tynków, które możesz dobrać według własnego gustu lub zdać się na wizję projektanta.

Elewacyjne elementy ozdobne

Na elewacji domu możesz połączyć ze sobą różne kolory tynków. Możesz też nadać mu niepowtarzalny wygląd, wprowadzając elementy ozdobne z drewna, kamienia elewacyjnego płytki elewacyjnej lub klinkierowej – możliwości wyboru jest wiele.

Dzięki tym nowatorskim rozwiązaniom wykończenia ścian możesz uzyskać nowoczesny efekt końcowy. Dopasuj wzornictwo do architektury domu i okolicy z pomocą architekta lub przedstaw nam swoją wizję. My zrobimy resztę.

Zobacz również:

Fundamenty

Ściany

Dach

Okna

Instalacje

Ocieplenie domu

Stropy

Skontaktuj się z nami
Poznań
Warszawa
Wrocław

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Truskawkowa 3,
61-306 Poznań

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Warszawska 11b lok.24,
05-090 Dawidy

Zapraszamy do kontaktu.

Aleja Armii Krajowej 2/20,
50-541 Wrocław

Napisz do nas

{{ errors.first('name') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('phone_number') }}
{{ errors.first('location') }}
{{ errors.first('textarea') }}

{{ errors.first('rodo') }}