Budowa domów Kraków

Budowa domów Kraków

Longinusa Podbipięty 29, 31-980 Kraków

Firma budowlana Kraków

Kiedy w 2021 roku nasze usługi cieszyły się coraz większym zainteresowaniem w całej Polsce, podjęliśmy decyzję o stworzeniu krakowskiego oddziału firmy, którego siedziba do dziś mieści się przy ulicy Longinusa Podbipięty 29. Pracują tu architekci, inżynierowie, konstruktorzy i doradcy techniczno-handlowi, którzy na co dzień projektują i budują domy solidne, trwałe, funkcjonalne, ale także energooszczędne. Masz działkę w Krakowie lub jego okolicach i chcesz, by ktoś kompleksowo zajął się postawieniem na niej nieruchomości? Oddział naszej firmy budowlanej w Krakowie jest do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami!

Domy energooszczędne – Kraków konsekwentnie stawia na ekologię i oszczędności

Rejon Krakowa i prężnie rozwijających się dużych gmin, otaczających stolicę Małopolski, przez wiele lat zmagał się z problemem smogu, który szczególnie mocno dawał się we znaki w okresie jesienno-zimowym. Kiedy stało się jasne, że jedyną skuteczną metodą walki z nim jest wymiana pieców „kopciuchów” na bardziej ekologiczne źródła energii i zaczęto wdrażać to w życie, sytuacja mocno się poprawiła.

Budowa domu energooszczędnego wpisuje się w ten pozytywny trend. Choć oczywiście, wbrew utartym stereotypom, energooszczędność domu to nie tylko kwestie ekologiczne, które wyrażają się w instalowaniu w nich niskoemisyjnych źródeł energii. To przede wszystkim taki sposób budowy, by strat energii było jak najmniej – a pasywnych zysków energii i oszczędności na rachunkach – jak najwięcej.

Specjaliści z krakowskiego oddziału Domu Pełnego Energii mają wiedzę, doświadczenie i umiejętności, pozwalające stawiać takie właśnie budynki, których właściciele oszczędzają każdego roku istotne kwoty na rachunkach za energię. To realna korzyść z budowy domu energooszczędnego, którą w Krakowie oraz innych regionach, w których działamy, odczuwa nie tylko środowisko naturalne, ale także portfele inwestorów.

Domy energooszczędne – jak w Krakowie i okolicznych gminach powstają takie nieruchomości?

Naszym celem jest kompleksowa budowa domów energooszczędnych. Wiedząc, jak cenny jest czas, chcemy zdjąć z barków inwestorów wszystkie obowiązki związane z tego typu inwestycją. Dlatego też w ramach budowy domów energooszczędnych w Krakowie oraz innych lokalizacjach (działamy w całej Polsce), działamy wszechstronnie, sprawując pieczę nad całym procesem budowlanym – od przygotowania podłoża pod fundamenty, po oddanie nieruchomości w stanie deweloperskim energooszczędnym.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresująca i czasochłonna jest budowa systemem gospodarczym. Wymaga koordynacji wielu ekip, rozeznania na rynku materiałów budowlanych i dużego wysiłku włożonego w nadzór nad całością prac. Dlatego też oferujemy usługi naszego doświadczonego zespołu, w skład którego wchodzą między innymi kosztorysanci, inżynierowie ds. zaopatrzenia i koordynatorzy ekip budowlanych. Oprócz tego każda budowa ma przypisanego inżyniera budowy, który dba o prawidłowe wykonanie, terminowość i bezpieczeństwo inwestycji, a także jest osobistym doradcą i opiekunem inwestora, odpowiadając na jego pytania i wątpliwości, a także doradzając najlepsze dla danego projektu opcje.

Dotyczy to między innymi technologii stosowanych podczas budowy domów energooszczędnych. W Krakowie zlecający bardzo często decydują się na pompy ciepła, ogrzewanie podczerwienią czy fotowoltaikę. Z kolei elementem, który standardowo wchodzi w skład naszych energooszczędnych domów, jest rekuperacja, pozwalająca na odzysk ciepła ze zużytego powietrza oraz komfort oddychania zawsze świeżym powietrzem bez konieczności otwierania okien.

Szukasz firmy budowlanej z Krakowa? Jesteśmy do dyspozycji!

Możemy zdjąć z Ciebie większość obowiązków związanych z budową domu energooszczędnego. Jeśli Kraków i jego okolice to miejsce, w którym dysponujesz działką budowlaną – skontaktuj się z nami, a zajmiemy się całym procesem. Taki dom w technologii tradycyjnej (murowanej) wybudujemy nawet 8-10 miesięcy (standardowy dom jednorodzinny 70-150 m2). Termin ukończenia budowy oraz zakres czynności znajduje się zawsze w załączniku do umowy o roboty budowlane

Zatem jeśli szukasz solidnej, działającej kompleksowo firmy budowlanej w Krakowie – to jesteś we właściwym miejscu!

Poznaj nasz zespół