Budowa domów Trójmiasto

Budowa domów Trójmiasto

ul. Wschodnia 1A/1, 81-575 Gdynia

O Zespole

Z budową domów w technologii energooszczędnej dotarliśmy aż do Trójmiasta. Morska aura sprzyja ekologicznym rozwiązaniom, a takie stosujemy właśnie w naszych domach.

Po otwarciu oddziału w nadmorskim mieście, spotkaliśmy się ze sporą aprobatą ze strony mieszkańców regionu. Któż z nas nie chciałby zamieszkać we własnych czterech kątach z widokiem na morze? Już dziś jesteśmy w tym miejscu dla Ciebie i chętnie pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie!

Budowa to proces żmudny i skomplikowany. Oddając do użytku ponad setkę domów, doskonale wiemy jak zorganizować i skoordynować prace budowlane w sposób sprawny oraz efektywny. Naszym celem jest poprowadzić za Ciebie cały proces i pozostawić Cię z pięknym domem i uśmiechem na twarzy. Przekonasz się o tym już na pierwszym spotkaniu. Nasze biuro mieszczące się przy ul. Wschodniej 1A/1 w Gdyni pozostaje dla Ciebie zawsze otwarte i gotowe, aby uraczyć Cię świeżo zmieloną kawą oraz profesjonalnym doradztwem. Biuro położone jest 5 minut od zjazdu z obwodnicy. Szanujemy Twój czas 🙂

Domy pierwszych Inwestorów, którzy postanowili obdarzyć nas zaufaniem mieszczą się w takich lokalizacjach jak: Gdańsk, Ostróżki, Mechelinki, Wejherowo czy Straszyn. Na pewno doskonale znasz te lokalizacje. Budowa to nasza pasja, dlatego każdy jej element realizowany jest przy zachowaniu należytej staranności. Wiąże się to z najwyższą jakością wykonania. Nie czekaj, przekonaj się sam jeszcze dziś!

Poznaj nasz zespół