Kariera w branży budowlanej.

W świetnej atmosferze!

Naszym największym potencjałem jest kompetentny, dynamiczny i świetnie zgrany zespół. To on stanowi serce naszej działalności i powód naszego sukcesu.

W ciągu kilku lat, rozpoczynając od zera, zbudowaliśmy ponad 100 domów energooszczędnych oraz otworzyliśmy 9 oddziałów i niezależne biuro architektoniczne. Przy tym wszystkim zachowaliśmy doskonałą atmosferę, a w głowach rysujemy pełne nowych wyzwań wizje rozwoju na kolejne lata.

Wszechobecna w branży budowlanej praca w weekendy? Zapomnij! Wierzymy, że codzienne zaangażowanie i dobra organizacja pracy to klucz do work-life balance, który jest naturalną konsekwencją naszego stylu życia.

Chcesz nas sprawdzić? Prześlij swoje CV na adres kariera@dompelenenergii.pl. Najlepiej od razu 🙂

Aktualnie poszukiwani!

Inżynier budowy

Zakres obowiązków

planowanie, organizowanie i nadzorowanie budów  |  kontakt z inwestorami  |  współpraca z podwykonawcami i nadzór zleconych prac  |  współpraca z kierownikiem budowy  |  nadzorowanie procesu budowy, zgodnie z kosztorysem i zawartą a umową z Inwestorem  |  planowanie i raportowanie bieżących działań

Nasze wymagania

absolwent studiów na kierunku budownictwo, lub student ostatniego roku  |  doświadczenie na stanowisku inżyniera budowlanego min. 1 rok  |  praktyczna wiedza z przebiegu procesu budowlanego  |  umiejętność skutecznej komunikacji, prezentacji i doradztwa  |  asertywność  |  dobra organizacja pracy własnej  |  prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta  |  umiejętność pracy w zespole

Świetnie, jeśli dodatkowo…

posiadasz dużą chęć rozwoju  |  jesteś kreatywny  |  potrafisz i chcesz rozwiązywać problemy  |  posiadasz umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego  |  jesteś optymistą 🙂

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B, bądź umowę o pracę  |  pełne wsparcie techniczne  |  pracę od poniedziałku do piątku  |  zadaniowy czas pracy  |  dostęp do basenu firmowego (dotyczy oddziału Poznań)  |  stabilną pracę w firmie o znakomitej atmosferze  |  współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem, który ceni najwyższe standardy pracy  |  możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów

Specjalista ds. sprzedaży

aktywne pozyskiwanie nowych klientów (inwestorów) i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu relacji  |  oferowanie i sprzedaż klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego  |  kontakt z klientami poprzez telefon, komunikatory internetowe i spotkania osobiste  |  współpraca z działem kosztorysowym w zakresie przygotowywania ofert  |  odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych ustalonych w danym regionie  |  doradztwo techniczno-handlowe

doświadczenie w pracy jako handlowiec oraz udokumentowane sukcesy sprzedażowe w poprzednich miejscach pracy  |
pozytywna osobowość, posiadająca łatwość w nawiązywaniu kontaktów  |  komunikatywność  |  silna motywacja do uzyskiwania wysokich dochodów  |  wykształcenie średnie/wyższe  |  duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu  |  dobra organizacja czasu pracy i dyscyplina  |  prawo jazdy kat B

posiadasz znajomość rynku i branży budowlanej | umiesz czytać projekty  |  masz doświadczenie na stanowisku handlowym w branży technicznej  |  masz ukończone technikum budowlane lub studia kierunkowe  |  posiadasz umiejętność koordynowania kilku zadań równocześnie  |  masz doświadczenie w sprzedaży usług z wyższej półki lub dóbr inwestycyjnych

Oferujemy

stabilne zatrudnienie  |  pełne wsparcie techniczne  |  zadaniowy czas pracy  |  pracę w firmie o znakomitej atmosferze  |  współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem, który ceni najwyższe standardy pracy  |  możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów

Jak wygląda rekrutacja?

Aby stać się częścią Zespołu Pełnego Energii wystarczy kilka kroków:

Etap 1 – Aplikacja

Chcemy Cię poznać! Aplikuj na wybraną ofertę, bądź wyślij swoje CV na adres: kariera@dompelenenergii.pl. Abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o Tobie, opisz nam dokładnie swoje doświadczenia oraz umiejętności. Podaj również stanowisko, które Cię interesuje.

Etap 2 – Kontakt telefoniczny

Przeanalizujemy Twoje CV i skontaktujemy się z osobami o profilu najbardziej odpowiednim na stanowisko, na które prowadzimy rekrutację. Z wybranymi kandydatami przeprowadzimy również wstępną rozmowę kwalifikacyjną, w której dopytamy o szczegóły dotychczasowego zatrudnienia oraz o  posiadane kompetencje.

Etap 3 – Spotkanie rekrutacyjne

Podczas spotkania będziemy weryfikować Twoje kompetencje. Chcemy się dowiedzieć, co jest dla Ciebie ważne oraz czego oczekujesz od nas jako pracodawcy. Dla Ciebie to czas w którym poznać możesz specyfikę pracy na danym stanowisku oraz nasze szczegółowe wymagania.

Nasze spotkania rekrutacyjne prowadzone są zawsze w przyjemnej i komfortowej atmosferze. Zazwyczaj w takim spotkaniu bierze udział bezpośredni przełożony i/lub osoba z Działu HR. Spotkanie trwa około jednej godziny. Jeśli nie możesz przyjechać do nas osobiście, postaramy się przeprowadzić rozmowę przez dostępne komunikatory internetowe (Skype, Teams itp.)

Etap 4 – Nasza odpowiedź

Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, by przekazać Ci informacje na temat procesu rekrutacji. Jeśli zdecydujemy się na współpracę z Tobą, zaprosimy Cię do nas.

Niezależnie od tego, czy Twoja kandydatura zostanie zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji, otrzymasz informację zwrotną.

Etap 5 – Onboarding

Pierwszego dnia Twojej pracy podpiszemy dokumenty i rozpoczniemy wdrożenie na Twoje nowe stanowisko pracy. To doskonała okazja, aby poznać współpracowników, dowiedzieć się więcej o firmie i poczuć naszą pozytywną energię.

Tego dnia odbędzie się również szkolenie BHP oraz przekazywane są niezbędne narzędzia do pracy.

Kolejnym krokiem będzie cykl szkoleń stanowiskowych, przeprowadzanych w Twoim dziale z udziałem bezpośredniego przełożonego.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu:

Skontaktuj się z biurem w Twojej okolicy:

Łódź

address-icon

ul. Łąkowa 11
95-050 Konstantynów Łódzki

Warszawa Północ

ul. Zabraniecka 8L
03-872 Warszawa

Warszawa Południe

al. Krakowska 38
05-090 Janki

Kraków

Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków

Śląsk

Budowlanych 166
43-100 Tychy

Wrocław

ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław

Poznań

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań