Budowa domów Szczecin

Budowa domów Szczecin

ul. Karola Balińskiego 8, 70-893 Szczecin

O Zespole

Szczecin – to tutaj powstał nasz kolejny, dziesiąty już oddział. Jesteśmy podekscytowani możliwością rozwoju naszej działalności w tym dynamicznie rozwijającym się regionie i już nie możemy doczekać się spełniania Państwa marzeń właśnie tu.

Nasz nowy oddział w Szczecinie będzie oferował pełen zakres usług budowlanych, w tym projektowanie, wykonawstwo i nadzór nad inwestycjami. Zespół doświadczonych specjalistów z branży budowlanej zapewni naszym Inwestorom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji, od koncepcji po oddanie do użytku.

Jako generalny wykonawca, skupiamy się na najwyższej jakości naszych usług oraz na budowaniu domów jednorodzinnych wykorzystując najlepsze technologie i materiały. Naszym celem jest stworzenie pięknych, funkcjonalnych i trwałych domów jednorodzinnych.

Szukasz firmy, która wybuduje Twój energooszczędny dom? Zapraszamy na kawę do naszego biura na ulicy Karola Balińskiego 8 porozmawiać o spełnieniu Waszego marzenia. Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu podjąć ostateczną decyzję, a nasza firma, jako generalny wykonawca będzie tego częścią. Budowanie to nasza pasja!

Poznaj nasz zespół