Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Siekierki Wielkie. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Siekierki Wielkie. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

siekierki-wielkie-dom-energooszczedny-2799

Opis realizacji

Siekierki Wielkie – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Kostrzyn, która znajduje się po wschodniej stronie Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 104 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej. Ściany nośne wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości 24 cm, natomiast działowe grubości 12 cm. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna klasy C24, czterostronnie szlifowanego, suszonego i zaimpregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką ceramiczną Braas Turmalin.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Dodatkowo zastosowano ciepły montaż parapetów z XPS. Wykonano również sufit podwieszany na stelażu krzyżowym. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Siekierki Wielkie
Powierzchnia użytkowa:
104,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!