Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Janki. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

Janki. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

janki-dom-energooszczedny-2584

Opis realizacji

Janki – wieś w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim granicząca od strony południowo-zachodniej z Warszawą. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 156 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplonych murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z pustaków ceramicznych Porotherm Dryfix o grubości odpowiednio 25 cm oraz 11,5 cm. Strop jaki zastosowano to strop gęstożebrowy typu Teriva. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna klasy C24, czterostronnie szlifowanego i zaimpregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową płaską BRAAS Teviva Cisar w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Blevolution o głębokości 82 mm. Wykonano również montaż bramy garażowej Krispol, z napędem. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz instalację alarmową. Budynek wyposażono w przepust na poddasze lub stryszek pod późniejsze wykonania instalacji fotowoltaicznej.

Do ocieplenia dachu wykorzystano ocieplenie celulozowe, a ściany zewnętrzne ocieplono styropianem grafitowym o grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym i szarym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Janki
Powierzchnia użytkowa:
156,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!