...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Julianów. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Julianów. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

julianow-dom-energooszczedny-3691

Opis realizacji

Julianów – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Piaseczno. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni użytkowej niespełna 120 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej z izolacją energooszczędną 20 cm styropianu XPS 300. Zarówno ściany nośne, jak i ściany działowe wykonane zostały z bloczków silikatowych, na zaprawie cienkowarstwowej klasy M10. Więźba dachowa wykonana została jako tradycyjna konstrukcja drewniana ze stropem monolitycznym, który pokryto dachówką cementową Brass Teviva w kolorze antracytowym.Zamontowano również peszel do zasilania instalacji PV.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm oraz ciepłych nadproży XPS. Okna  wyposażono w żaluzje elewacyjne Z90 firmy Krispol. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji. Dodatkowo zamontowano i uruchomiono pompę ciepła typu split LG Therm i zasobnik ciepłej wody użytkowej 300l do ogrzania domu. Wykonana została także instalacja alarmowa i monitoring.

Ocieplenie dachu budynku wykonano wełną grubości 18 cm o lambdzie 0,033, a ściany zewnętrzne – styropianem grafitowym o współczynniku przewodzenia ciepła 0,031 i grubości 18 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku białego silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Julianów
Powierzchnia użytkowa:
120,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!