...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Warszawianka. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Warszawianka. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

IMG_1969

Opis realizacji

Warszawianka to wieś leżąca w powiecie piaseczyńskim, gminie Piaseczno, znajdującej się po południowo-zachodniej części od Warszawy. Tu właśnie został budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,5 i charakterystyce zgodnej z umową z inwestorem wg poniższego opisu.

Po przeprowadzeniu niezbędnych prac przygotowawczych, wykonana została zbrojona płyta fundamentowa grubości 20 cm z izolacją energooszczędną ze styroduru XPS 300 o grubości 10 cm. Ściany nośne oraz działowe budynku zostały wymurowane z betonu komórkowego. Dach wykonano jako prefabrykowaną konstrukcję z drewna czterostronnie szlifowanego, który pokryto dachówką betonową falistą.

Przy ciepłym montażu stolarki okiennej zastosowano system energooszczędnych okien oraz ciepłe parapety z XPS i podwaliny klinarytowe. Budynek wyposażono w instalację elektrycznąteletechnicznąwodno-kanalizacyjną oraz rekuperację. Dodatkowo wykonano przepust na dach pod późniejsze wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

W budynku zastosowano energooszczędne izolacje, w tym termoizolację ścian zewnętrznych styropianem grafitowym grubości 20 cm, a dach ocieplono pianą PUR grubości 25 cm. Budynek wykończono tynkiem silikonowym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Warszawianka
Powierzchnia użytkowa:
65,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!