Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Zielątkowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

Zielątkowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

zielatkowo-2-dom-energooszczedny-64

Opis realizacji

Zielątkowo – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Suchy Las, która od północy sąsiaduje z Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 101 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany wykonane zostały z bloczków z betonu komórkowego na kleju cienkowarstowym klasy M5. Wykonano również konstrukcję więźby dachowej przy użyciu wiązarów prefabrykowanych z drewna czterostronnie szlifowanego. Dach budynku pokryto dachówką Euronit Goteborg Planar w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien BROS z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Okna  wyposażono w rolety podtynkowe Krispol typu RZ z napędem elektrycznym. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu Stiebel Eltron PSH 120l Trend.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 cm oraz ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Zielątkowo
Powierzchnia użytkowa:
101,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!