Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Zielątkowo. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Zielątkowo. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

zielatkowo-dom-energooszczedny-1687

Opis realizacji

Zielątkowo – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Suchy Las, która od północy sąsiaduje z Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 185 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej i wypełnionej betonem C20/25 grubości 20 cm. Ściany wykonane zostały z betonu komórkowego. Przy budowie domu został wykorzystany strop gęstożebrowy typu teriva wg projektu. Dach budynku pokryto dachówką ceramiczną Braas Rubin 9V w kolorze miedzianym. Główne drzwi wejściowe to energooszczędne drzwi firmy KMT Plus 75 passive 90 o szer. 90 cm.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien Krispol FEN 85 z 6-komorowymi profilami o głębokości 85 mm. Dodatkowo zamontowano ciepłe parapety jednostronne z XPS pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu Ariston Pro Evo 120V, 150l oraz instalację fotowoltaiczną.

Ocieplenie domu wykonano styropianem grafitowym grubości 20 cm i współczynniku przewodzenia ciepła 0,031/0,032. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Zielątkowo
Powierzchnia użytkowa:
185,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!