Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Bogucin. Energooszczędny dom piętrowy z dachem dwuspadowym

Bogucin. Energooszczędny dom piętrowy z dachem dwuspadowym

bogucin-dom-energooszczedny-1479

Opis realizacji

Bogucin – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Swarzędz, która od wschodu sąsiaduje z Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został dom, wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany wykonane zostały z betonu komórkowego i murowane na kleju cienkowarstwowym klasy M5. W budynku wykonano strop gęstożebrowy typu Teriva. Dach budynku pokryto blachą Click Connection Plus w połysku. Wykonano przepust do instalacji fotowoltaicznej. W budynku znajdziemy również żelbetowe monolityczne schody na piętro.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien BROS z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Okna  wyposażono w rolety Krispol z napędem elektrycznym. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu Stiebel Eltron PSH Trend 150 oraz instalację alarmową.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm, a murów fundamentowych – wodoodpornym styropianem fundamentowym EPS AQUA grubości 15 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Bogucin
Powierzchnia użytkowa:
101,00 m²
Rodzaj domu:
Piętrowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!