Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Kleszczewo. Energooszczędny dom z poddaszem użytkowym, dachem dwuspadowym i garażem

Kleszczewo. Energooszczędny dom z poddaszem użytkowym, dachem dwuspadowym i garażem

IMG_20230518_120959_1 — kopia

Opis realizacji

Kleszczewowieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Kleszczewo. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 173 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplonych murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12cm. Strop gęstożebrowy Teriva. Więźba dachowa została wykonana w sposób tradycyjny według projektu. Dach pokryto blachą na rąbek w kolorze szarym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm oraz ciepłe parapety. Okna dodatkowo wyposażono w rolety elektryczne sterowanie radiowo. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan., instalację ogrzewania elektrycznego wraz z czujnikami i termostatami oraz instalację rekuperacji.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Kleszczewo
Powierzchnia użytkowa:
173,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!