Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Jastrzębia Góra. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

Jastrzębia Góra. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

jastrzebia-gora-dom-energooszczedny-497

Opis realizacji

Jastrzębia Góra – wieś letniskowa w Polsce, w województwie pomorskim. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni użytkowej 117 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej z izolacją energooszczędną 15 cm styropianu XPS 300. Zarówno ściany nośne, jak i ściany działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości 24cm i 12 cm. Dach wykonano jako konstrukcję prefabrykowaną przy użyciu drewna czterostronnie szlifowanego, który pokryto blachodachówką. Wykonano również peszel do PV.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm oraz ciepłe parapety z XPS i podwalin klinarytowych. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz bojlerem elektrycznym.

Ocieplenie poddasza budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ściany zewnętrzne – styropianem grafitowym o współczynniku przewodzenia ciepła 0,031/0,032 i grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto jasnego tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Jastrzębia Góra
Powierzchnia użytkowa:
117,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!