Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Ostróżki. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Ostróżki. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

ostrozki-dom-energooszczedny-2108

Opis realizacji

Ostróżki – wieś położona w powiecie gdańskim, w gminie Kolbudy. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 138 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Zarówno ściany działowe, jak i ściany nośne wykonane zostały z betonu komórkowego. Zastosowano strop panelowy Teriva Panel oraz wykonano schody żelbetowe monolityczne zgodnie z projektem. Więźba dachowa została wykonana tradycyjnie z wykorzystaniem impregnowanego drewna iglastego.Dach budynku pokryto blachodachówką.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, pełną instalację ogrzewania elektrycznego i bojlerem elektrycznym do CWU. Zamontowano również instalację alarmową.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22-24 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym o grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Ostróżki
Powierzchnia użytkowa:
138,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!