...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Słupno. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Słupno. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Budowa domów energooszczędnych Warszawa - dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Opis realizacji

Słupno – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie płockim. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 135 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z pustaków ceramicznych murowanych na zaprawie cementowo-wapiennej klasy M5 o grubości odpowiednio 25 cm i 11,5 cm. Strop gęstożebrowy typu Teriva. Więźba dachowa została wykonana metodą tradycyjną wg. projektu konstrukcyjnego, z drewna iglastego impregnowanego klasy C24. Dach budynku pokryto blachodachówką Budmat Venecia.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. Wykonany został również ciepły montaż stolarki okiennej ( montaż trójwarstwowy z wykorzystaniem taśm paroszczelnych i paroprzepuszczalnych oraz ciepłe parapety z XPS i podwaliny klinarytowe ). W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan oraz pełną instalację ogrzewania gazowego z piecem i CWU.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto białego tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Słupno
Powierzchnia użytkowa:
135,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Gazowe
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!