Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Daszewice. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym i garażem

Daszewice. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym i garażem

daszewice-dom-energooszczedny-2884

Opis realizacji

Daszewice – miejscowość położona w powiecie poznańskim, w gminie Mosina, która znajduje się na południe od Poznania. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 172 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej, wypełnionej betonem C20/25 o grubości 20 cm. Ściany nośne i działowe wykonane zostały z betonu komórkowego. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna klasy C24, czterostronnie szlifowanego, suszonego i zaimpregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką cementową w kolorze czerwonym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system energooszczędnych okien Krispol z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Okna  wyposażono w rolety zewnętrzne firmy Krispol typu RZ z napędem elektrycznym. Zastosowano również montaż ciepłych parapetów z XPS oraz klinarytów pod oknami. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Daszewice
Powierzchnia użytkowa:
172,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!