Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Pąchy. Energooszczędny dom szkieletowy z dachem dwuspadowym

Pąchy. Energooszczędny dom szkieletowy z dachem dwuspadowym

pachy-dom-energooszczedny-858

Opis realizacji

Pąchy to wieś w województwie wielkopolskim, w powiecie nowotomyskim. Tu właśnie został wzniesiony parterowy budynek mieszkalny o powierzchni 82 m2 w technologii szkieletowej o charakterystyce zgodnej z  umową z inwestorem wg poniższego opisu.

Po przeprowadzeniu niezbędnych prac przygotowawczych, wykonana została zbrojona płyta fundamentowa z izolacją energooszczędną ze styroduru XPS 300, o grubości 15 cm. Ściany nośne oraz działowe budynku zostały wykonane w konstrukcji szkieletowej, prefabrykowanej, w konstrukcji o przekroju odpowiednio 60×200 oraz 60×100. Ściany wypełnioną wełną mineralną. Dach wykonano jako prefabrykowaną konstrukcję drewnianą, który pokryto dachówką betonową płaską.

Przy ciepłym montażu stolarki okiennej zastosowano system trzyszybowych energooszczędnych okien o 6-komorowych profilach Bluevolution  . Budynek wyposażono w instalację elektrycznąteletechnicznąwodno kanalizacyjną, grzewczą opartą o system ogrzewania podłogowego elektrycznego oraz rekuperacji.

W budynku zastosowano energooszczędne izolacje, w tym termoizolację ścian zewnętrznych styropianem grafitowym grubości 15 cm, a dach ocieplono pianą PUR o grubości 25 cm. Elewację wykonano za pomocą tynku silikonowego w jasnym kolorze, a cokół budynku wykończono tynkiem mozaikowym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Pąchy
Powierzchnia użytkowa:
82,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!