Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Serock. Energooszczędny dom piętrowy z dachem dwuspadowym

Serock. Energooszczędny dom piętrowy z dachem dwuspadowym

IMG20230425104531

Opis realizacji

Serock – miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie legionowskim. Tutaj usytuowany został dom o powierzchni 107 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych, z ociepleniem styropianem Aqua o grubości 15cm. Ściany wykonane zostały z betonu komórkowego. Strop Teriva 24. Prefabrykowana więźba dachowa została wykonana z drewna czterostronnie szlifowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową płaską.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm wraz z ciepłym montażem. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji oraz pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami. Dodatkowo wykonano przepust pod PV.

Do ocieplenia ścian zewnętrznych wykorzystano styropian grafitowy o grubości 20 cm, a dachu wełnę mineralną o grubości 40 cm. Do wykończenia użyto tynku silikonowego oraz imitacji deski.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Serock
Powierzchnia użytkowa:
107,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!