Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Marylka. Energooszczędny dom typu nowoczesna stodoła

Marylka. Energooszczędny dom typu nowoczesna stodoła

marylka-dom-energooszczedny-1894

Opis realizacji

Marylka – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Tarczyn. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 192 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplanych murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z bloczków z sylikonowych, natomiast strop jaki wykonano to strop gęstożebrowy, monolityczny według projektu. Więźba dachowa została wykonana w sposób tradycyjny z drewna iglastego i impregnowanego. Dach budynku pokryto blachą na rąbek stojący Pruszyński.

W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania podłogowego. Zamontowano również powietrzną pompę ciepła typu split.

Ocieplenie dachu budynku wykonano poprzez ułożenie wełny skalnej w dwóch warstwach, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 18 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym oraz szarym. Cokół wykończony został tynkiem mozaikowym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Marylka
Powierzchnia użytkowa:
192,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Pompa ciepła
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!