Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Powiercie. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

Powiercie. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

powiercie-dom-energooszczedny-2723

Opis realizacji

Powiercie – wieś położona w powiecie kolskim, w gminie Koło. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 123 m2 wzniesiony na zbrojonej i wypełnionej betonem C20/25 płycie fundamentowej. Ściany nośne i działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna klasy C24, czterostronnie szlifowanego i zaimpregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką ceramiczną Creaton Titania w kolorze czarnym. Z jednej warstwy płyty GK o grubości 12,5 mm wykonano sufit podwieszany.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien o profilach Bluevolution 82. Okna  wyposażono w rolety zewnętrzne podtynkowe Aluprof z napędem elektrycznym w kolorze jasnego drewna. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz zamontowano bojler do CWU.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 – 24 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 25 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym. Cokół wykończono tynkiem mozaikowym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Powiercie
Powierzchnia użytkowa:
123,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!