Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Rokietnica. Energooszczędny dom parterowy z dachem płaskim

Rokietnica. Energooszczędny dom parterowy z dachem płaskim

rokietnica-2-dom-energooszczedny-2194

Opis realizacji

Rokietnica – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Rokietnica, która od północnego zachodu sąsiaduje z Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został dom o metrażu 173 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany wykonane zostały ze szlifowanych pustaków Porotherm 25 Dryfix, klasa wytrzymałości 15 murowane na kleju systemowym. Płaski dach pokryto kilkoma warstwami papy.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien Krispol z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Dodatkowo zamontowano ciepłe parapety z XPS dwustronnych h=65 mm oraz podwalin pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. Okna  wyposażono w rolety podtynkowe typu RZ z napędem elektrycznym. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu. Wykonano również sufit podwieszany modułowy. Zadaszenie nad wejściem głównym wykonano ze szkoła hartowanego, przezroczystego o szlifowanych krawędziach.

Ocieplenie ścian zewnętrznych zostało wykonane styropianem grafitowym grubości 15 i 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym i szarym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Rokietnica
Powierzchnia użytkowa:
173,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!