Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Miękowo. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Miękowo. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

miekowo-dom-energooszczedny-2935

Opis realizacji

Miękowo – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Czerwonak, która od północy sąsiaduje z Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 157 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej i wypełnionej betonem C20/25 o grubości 30 cm. Zarówno ściany nośne, jak i ściany działowe wykonane zostały z betonu komórkowego w grubości odpowiedni 24 i 12cm. Zastosowano strop typu Teriva Panel. Drewniana konstrukcja dachu wykonana została z drewna iglastego impregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową Braas Teviva w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien KRISPOL z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Okna  wyposażono w rolety podtynkowe Aluprof. Dodatkowy montaż ciepłych parapetów z XPS oraz klinarytów pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan oraz pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej. Dodatkowo wykonano instalację rekuperacji.

Ocieplenie dachu wykonano pianką PUR o grubości 22 cm. a ścian zewnętrznych ocieplono styropianem grafitowym grubości 20 cm, . Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Miękowo
Powierzchnia użytkowa:
157,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!