Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Kampinos. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Kampinos. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

20231002_133123043_iOS

Opis realizacji

Kampinos – wieś w Polsce, położona w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 317 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej o grubości. Ściany nośne oraz wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości 24cm i 12cm. Strop żelbetowy monolityczny. Więźba dachowa została wykonana w sposób tradycyjny z drewna iglastego impregnowanego wg projektu. Dach budynku pokryto blachą na rąbek stojący zatrzaskowy.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system najnowszych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Salamender be82 MD o głębokości 82 mm. W budynku wykonano instalację elektryczną, teletechniczną, wod-kan, instalację rekuperacji oraz instalację ogrzewania gazowego z piecem i CWU. Wykonano również przepust pod instalację fotowoltaiczna i instalację klimatyzację.

Dach ocieplono pianą PUR o grubości 25 cm, a do ocieplenia ścian zewnętrznych wykorzystano styropian fasadowy o grubości 20 cm. Budynek wykończono za pomocą tynku silikonowego oraz imitacji płytki.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Kampinos
Powierzchnia użytkowa:
317,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Gazowe
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!