Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Kruszewnia. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Kruszewnia. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

kruszewnia-dom-energooszczedny-1504

Opis realizacji

Kruszewnia – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Swarzędz, która od wschodu sąsiaduje z Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 167 m2 wzniesiony zbrojonej płycie fundamentowej. Zarówno ściany nośne, jak i działowe wykonane zostały z bloczków z betonu komórkowego na kleju cienkowarstwowym klasy M5. Strop teriva, schody na piętro żelbetowe monolityczne. Więźba dachowa wykonana została wg, projektu przy użyciu drewna iglastego impregnowanego klasy C24. Dach budynku pokryto dachówką Braas Rubin 9V w kolorze antracytowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Okna  wyposażono w rolety podtynkowe typu RZ z napędem elektrycznym. Dodatkowo zamontowano ciepłe parapety z XPS oraz klinaryty pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu Ariston Nous Evo Split 200.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 cm a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Kruszewnia
Powierzchnia użytkowa:
167,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy z użytkowym poddaszem
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!