Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Nekielka. Energooszczędny dom parterowy z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Nekielka. Energooszczędny dom parterowy z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

nekielka-2-dom-energooszczedny-768

Opis realizacji

Nekielka – wieś położona w powiecie wrzesińskim, w gminie Nekla, która znajduje się na wschodzie od Poznania. Tu właśnie został usytuowany dom o powierzchni 107 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej oraz zalanej betonem o grubości 20 cm. Zarówno ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana na miejscu przez doświadczoną ekipę według projektu. W budynku wykonano schody żelbetowe monolityczne. Dach budynku pokryto blachodachówką Bratex Savanna. Na poddaszu zamontowano okna połaciowe FAKRO FTP U4 oraz wykonano peszel do instalacje PV na gruncie.

 

Przy budowie domu zastosowano energooszczędne okna trzyszybowe KRISPOL z 6-komorowymi profilami Bluevolution o grubości 82 cm. oraz ciepły montaż stolarki okiennej oraz parapetów. Zamontowano również rolety elektryczne podtynkowe. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji oraz pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami.

 

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Nekielka
Powierzchnia użytkowa:
107,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!