Kontakt

Planujesz budowę domu? Skontaktuj się ze specjalistami w Twojej najbliższej okolicy.

Nasze oddziały

Nasze oddziały

Poznań

ul. Rodawska 32A, 61-312 Poznań

O Zespole

Pochodzimy z Poznania i właśnie tu zrodził się pomysł na budowę domów jednorodzinnych. Od początku jednak wiedzieliśmy, że będziemy budowali domy energooszczędne, które będą nie tylko spełniać marzenia właścicieli o własnym miejscu na ziemi, ale na długie lata zapewnią komfort użytkowania i zredukują jego koszty do absolutnego minimum. Stało się tak, ponieważ przyświecał nam jeszcze jeden cel – rozpowszechnienie budownictwa ekologicznego, dzięki któremu znacznie ograniczymy konieczność produkcji energii oraz emisji CO2 i wszelkich zanieczyszczeń.

Nasze pierwsze domy, które budowaliśmy pamiętamy bardzo dobrze: Umultowo, Spławie, Tarnowo Podgórne, Mosina, Rabowice… Kiedy po jakimś czasie na dobre zadomowiliśmy się już na poznańskich i podpoznańskich budowach, postanowiliśmy postawić kolejne kroki, tworząc nasze oddziały w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Trójmieście, Krakowie, na Śląsku…

Poznań wciąż pozostaje miastem naszej głównej siedziby i jednocześnie naszego największego biura. To właśnie tu nieustannie prowadzimy kilkadziesiąt budów jednocześnie. Dzięki stałemu rozwojowi, zatrudniamy nowych inżynierów, którzy sprawują opiekę nad kolejnym inwestycjami naszych klientów. Dynamiczny wzrost naszej firmy spowodował również, że byliśmy zmuszeni do czterokrotnej zmiany naszej siedziby. Po początkach na poznańskim Szczepankowie, ruszyliśmy na Górczyn, żeby w 2022 roku powrócić na Szczepankowo – tym razem do obszernego biura przy ul. Rodawskiej 32A.

Poznaj nasz zespół

Warszawa Północ

ul. Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa

O Zespole

Oddział Warszawa Północ powstał w 2020 roku i jest odpowiedzią na coraz większy popyt na nasze usługi po wschodniej stronie Wisły. Z energią i entuzjazmem pomożemy wybudować Wasz wymarzony dom w promieniu godziny jazdy od naszego biura przy ulicy Ostrobramskiej. Wybudujemy Twój dom w technologii szkieletowej i murowanej.

Jesteśmy młodym, otwartym zespołem, który korzysta z ogólnopolskiego doświadczenia naszej firmy. Nasi doradcy techniczno – handlowi przeprowadzą Cię przez proces wyboru technologii. Wskażą co wpływa na cenę i walory użytkowe Twojego przyszłego domu. Nasi inżynierowie zadbają o to, aby sam proces budowy przebiegł sprawnie, a jakość wykonania nie była tylko pustym sloganem.

Każdy dom, który budujemy na Wawrze, w Rembertowie, w Markach i wielu innych miejscach jest dla nas równie ważny. Naszym celem jest to, żeby budowa Waszego domu kojarzyła się Wam tylko z pozytywnymi emocjami.

Zapraszamy do naszego biura w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 91. Zaczniemy od dobrej kawy i rzeczowej, miłej rozmowy. Mamy nadzieję, że skończymy na świętowaniu odbioru Waszego Domu Pełnego Energii.

Poznaj nasz zespół

Warszawa Południe

al. Krakowska 38, 05-090 Janki

O Zespole

Nasz warszawski oddział powstał w 2017 roku. W tym krótkim czasie ukończyliśmy (lub nadal budujemy) ponad 30 domów jednorodzinnych, głównie w południowej części Warszawy i gminach leżących na południe od stolicy (m.in. Grójec, Izabelin, Piaseczno, Raszyn, Tarczyn).

Od początku naszej pracy przyświecają nam 2 idee. Po pierwsze stawiamy na przyjazne środowisku budownictwo ekologiczne, które dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów i odpowiedniemu wykonaniu oferuje budynki z niskim zapotrzebowaniem na energię do ogrzania budynku. Skutkuje to oczywiście niskimi rachunkami za ogrzewanie, które zazwyczaj stanowią najwyższy miesięczny koszt związany z posiadaniem domu. Po drugie stawiamy na jakość i terminowość budów. Połączenie tych dwóch priorytetów powoduje, iż nasi klienci mają powody do zadowolenia zarówno podczas budowy domu, jak i długo po jego oddaniu – dzięki komfortowi mieszkania i niskim kosztom eksploatacji.

Obecnie, po zmianie w roku 2021, siedziba Domu Pełnego Energii Warszawa Sp. z o.o. mieści w Jankach przy al. Krakowskiej 38, nieopodal Centrum Handlowego Janki.

Poznaj nasz zespół

Wrocław

ul. Kościerzyńska 10, 51-416 Wrocław

O Zespole

Wrocławski oddział powstał na przełomie lat 2019 i 2020. Jako jeden z pierwszych zdobył zaufanie sporej ilości Klientów, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni.

Tworzymy grupę energicznych i zgranych osób, która jest do Waszej dyspozycji. Nie boimy się żadnych wyzwań i budujemy na pięknych dolnośląskich nizinach aż po Góry Sowie.

Znajdziecie u nas wszystko co potrzebne do wybudowania wymarzonego domu. Doradcy techniczno-handlowi przekażą niezbędną i bezcenną wiedzę. Dział Kosztorysowania dokona wszelkich starań, żeby wpasować się w zakładany budżet, a nasza pani Architekt przygotuje projekt marzeń. Nad poprawnością wykonania Państwa czuwać będzie doświadczona kadra inżynierska. Problemy nazywamy wyzwaniami, a presja czasu to coś z czym radzimy sobie doskonale.

Zapraszamy do naszego biura na ul. Kościerzyńskiej 10 we Wrocławiu. Nasze spotkania z Wami są niezobowiązujące i darmowe. Wysłuchamy, doradzimy i pomożemy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Budowanie to nasza pasja!

Poznaj nasz zespół

Łódź

ul. Łódzka 27/29, 95-050 Konstantynów Łódzki

O Zespole

Zaciszny dom z pięknym ogrodem to marzenie wielu z nas. Wydarzenia związane z pandemią dodatkowo pogłębiły potrzebę posiadania miejsca do zamieszkania, które będzie dawało więcej swobody niż nawet najpiękniejszy apartament… Decyzja o budowie własnego domu należy do jednej z najważniejszych w życiu. Niestety bardzo często okazuje się, że skomplikowany proces budowy, formalności czy współpraca z podwykonawcami nastręczają inwestorom wielu nieprzewidzianych problemów i czynią marzenie o własnym kącie coraz bardziej odległym. Najlepszym sposobem na uniknięcie rozczarowań i zaoszczędzenie ogromnej ilości cennego czasu jest skorzystanie z usług generalnego wykonawcy domów jednorodzinnych. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem ludzi, którzy znają się na rzeczy. Zbudujemy dla Ciebie Twój wymarzony dom, a czas, który dzięki temu zyskasz, będziesz mógł przeznaczyć na to co pożyteczne i przyjemne. Dołącz do grona prawie 200 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług i cieszą się swobodą mieszkania w solidnym i tanim w eksploatacji domu. Serdecznie zapraszamy do naszego biura – Konstantynów Łódzki, ul. Łódzka 27/29. Na miejscu czekają nasi profesjonalni doradcy techniczni, którzy wprowadzą Cię w zagadnienia związane z domami energooszczędnymi budowanymi w różnych technologiach. Z wielką przyjemnością zaprosimy Cię również na teren aktualnie prowadzonych przez nasz projektów w okolicach Łodzi. Zapewniamy miłą i rzeczową atmosferę przy filiżance pysznej kawy.

Poznaj nasz zespół

Trójmiasto

ul. Wschodnia 1A/1, 81-575 Gdynia

O Zespole

Z budową domów w technologii energooszczędnej dotarliśmy aż do Trójmiasta. Morska aura sprzyja ekologicznym rozwiązaniom, a takie stosujemy właśnie w naszych domach.

Po otwarciu oddziału w nadmorskim mieście, spotkaliśmy się ze sporą aprobatą ze strony mieszkańców regionu. Któż z nas nie chciałby zamieszkać we własnych czterech kątach z widokiem na morze? Już dziś jesteśmy w tym miejscu dla Ciebie i chętnie pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie!

Budowa to proces żmudny i skomplikowany. Oddając do użytku ponad setkę domów, doskonale wiemy jak zorganizować i skoordynować prace budowlane w sposób sprawny oraz efektywny. Naszym celem jest poprowadzić za Ciebie cały proces i pozostawić Cię z pięknym domem i uśmiechem na twarzy. Przekonasz się o tym już na pierwszym spotkaniu. Nasze biuro mieszczące się przy ul. Wschodniej 1A/1 w Gdyni pozostaje dla Ciebie zawsze otwarte i gotowe, aby uraczyć Cię świeżo zmieloną kawą oraz profesjonalnym doradztwem. Biuro położone jest 5 minut od zjazdu z obwodnicy. Szanujemy Twój czas 🙂

Domy pierwszych Inwestorów, którzy postanowili obdarzyć nas zaufaniem mieszczą się w takich lokalizacjach jak: Gdańsk, Ostróżki, Mechelinki, Wejherowo czy Straszyn. Na pewno doskonale znasz te lokalizacje. Budowa to nasza pasja, dlatego każdy jej element realizowany jest przy zachowaniu należytej staranności. Wiąże się to z najwyższą jakością wykonania. Nie czekaj, przekonaj się sam jeszcze dziś!

Poznaj nasz zespół

Chorzów

ul. Stalowa 17 bud. 25, 41-506 Chorzów

O Zespole

Dom Pełen Energii otworzył swój kolejny już oddział, tym razem w pięknym Chorzowie! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i podekscytowani możliwością budowania w tym pięknym regionie Śląska.

Nasz nowy oddział w Chorzowie oferuje kompleksowe usługi budowlane, od projektu domu po wykonawstwo i nadzór. Nasi doradcy techniczno–handlowi przeprowadzą Cię przez proces wyboru technologii, a nasi inżynierowie zadbają o to, aby sam proces budowy przebiegł sprawnie i bez zarzutów.

Naszym celem jest budowanie energooszczędnych budynków, które będą przyczyniać się do poprawy jakości życia mieszkańców regionu. Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwolą nam na realizację najbardziej wymagających projektów budowlanych w regionie śląskim.

Zapraszamy przyszłych Inwestorów do odwiedzenia naszego oddziału przy ul. Stalowej 17. Zaczniemy od pysznej kawy i rzeczowej, miłej rozmowy, a skończymy na spełnieniu Państwa marzenia o nowym energooszczędnym domu.

Poznaj nasz zespół

Kraków

Longinusa Podbipięty 29, 31-980 Kraków

O Zespole

Krakowski oddział powstał we wrześniu 2021 i jest odpowiedzią na coraz większy popyt na nasze usługi w południowej części Polski.

Tworzymy grupę energicznych i zgranych osób, która jest do Waszej dyspozycji. Nie boimy się żadnych wyzwań i możemy zbudować Wasz wymarzony dom w promieniu do godziny jazdy od siedziby naszego biura w Krakowie.

Budowa domu to proces skomplikowany i czasochłonny, który wymaga od nas znajomości dużej ilości pojęć technicznych. Co w sytuacji, kiedy nie mamy takiej wiedzy lub potrzebujemy doradztwa w ważnych dla nas kwestiach? Nic straconego. Nasi doradcy techniczno-handlowi przekażą niezbędną i bezcenną wiedzę oraz pomogą w niezbędnych formalnościach. Nasi architekci przygotują projekt marzeń, a inżynierowie zadbają o to, aby sam proces budowy przebiegł sprawnie. Problemy nazywamy wyzwaniami, a presja czasu to coś z czym radzimy sobie doskonale.

Zapraszamy do naszego biura na ul. Longinusa Podbipięty 29 w Krakowie. Nasze spotkanie zaczniemy od dobrej kawy i rzeczowej, miłej rozmowy. Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu podjąć decyzję o spełnieniu swojego marzenia , a nasza firma, jako generalny wykonawca będzie tego częścią. Budowanie to nasza pasja!

Poznaj nasz zespół

Bydgoszcz

ul. Łęczycka 55, 85-737 Bydgoszcz

O Zespole

W związku ze wzrastającym zapotrzebowaniem na usługi budowlane w województwie kujawsko-pomorskim chcemy ogłosić, że nasza firma otwiera nowy oddział w malowniczej Bydgoszczy! Ten krok jest kolejnym etapem w naszej ekspansji i z przyjemnością przekazujemy, że będziemy kontynuować naszą misję budowania pięknych, trwałych i funkcjonalnych domów energooszczędnych.

Nowy oddział w Bydgoszczy będzie pełnił rolę centrali dla naszych projektów w regionie. Jako generalny wykonawca oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, w tym projektowanie, wykonawstwo, nadzór i koordynację prac budowlanych. Nasze doświadczenie i wiedza pozwoli na realizację różnych projektów, od małych domków do przestronnych willi.
Jako firma budowlana, jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić naszym przyszłym Inwestorom najwyższą jakość usług i wykorzystać najlepsze dostępne technologie i rozwiązania.

Zapraszamy Was na ulicę Łęczycka 55, gdzie przy dobrej kawie nasi specjaliści wyjaśnią wszystko i pomogą podjąć ostateczną decyzję dotyczącą budowy swojego wymarzonego domu. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm przyczynią się do powstania Waszego pięknego i funkcjonalnego domu.

Poznaj nasz zespół

Szczecin

ul. Karola Balińskiego 8, 70-893 Szczecin

O Zespole

Szczecin – to tutaj powstał nasz kolejny, dziesiąty już oddział. Jesteśmy podekscytowani możliwością rozwoju naszej działalności w tym dynamicznie rozwijającym się regionie i już nie możemy doczekać się spełniania Państwa marzeń właśnie tu.

Nasz nowy oddział w Szczecinie będzie oferował pełen zakres usług budowlanych, w tym projektowanie, wykonawstwo i nadzór nad inwestycjami. Zespół doświadczonych specjalistów z branży budowlanej zapewni naszym Inwestorom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji, od koncepcji po oddanie do użytku.

Jako generalny wykonawca, skupiamy się na najwyższej jakości naszych usług oraz na budowaniu domów jednorodzinnych wykorzystując najlepsze technologie i materiały. Naszym celem jest stworzenie pięknych, funkcjonalnych i trwałych domów jednorodzinnych.

Szukasz firmy, która wybuduje Twój energooszczędny dom? Zapraszamy na kawę do naszego biura na ulicy Karola Balińskiego 8 porozmawiać o spełnieniu Waszego marzenia. Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu podjąć ostateczną decyzję, a nasza firma, jako generalny wykonawca będzie tego częścią. Budowanie to nasza pasja!

Poznaj nasz zespół

Rzeszów

ul. Litewska 33b, 35-032 Rzeszów

O Zespole

Po oddziale w województwie zachodniopomorskim, przyszedł czas na województwo podkarpackie. To właśnie Rzeszów stał się miejscem, gdzie przy dobrej kawie, można porozmawiać o spełnieniu swojego marzenia – budowie własnego energooszczędnego domu. Jest to dla nas ważny krok w rozwoju naszej działalności i zwiększeniu zasięgu naszych usług.

Nowy oddział będzie się znajdował po wschodniej stronie miasta, w pobliżu drogi wyjazdowej, co pozwoli nam na łatwiejszy dostęp dla naszych klientów z Rzeszowa i okolic. Będziemy oferować szeroką gamę usług, od projektu domu, który stworzą nasi architekci, przez nadzór budowlany, aż do odebrania przez Państwa kluczy do nowego domu.

Nasza firma ma już wieloletnie doświadczenie w branży i zawsze stawiamy na najwyższą jakość usług oraz satysfakcję klienta. Wierzymy, że otwarcie nowego oddziału w Rzeszowie pozwoli nam jeszcze bardziej się rozwinąć oraz lepiej poznać potrzeby naszych klientów z tej części Polski.

Zapraszamy serdecznie do umówienia się na niezobowiązujące i darmowe spotkanie. Wysłuchamy, doradzimy i pomożemy. Zapraszamy w tym celu na ul. Litewską 33b. Budowanie to nasza pasja!

Poznaj nasz zespół