Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Drużyna Poznańska. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Drużyna Poznańska. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

druzyna-poznanska-dom-energooszczedny-1635

Opis realizacji

Drużyna Poznańska – miejscowość położona w powiecie poznańskim, w gminie Mosina, która od południa sąsiaduje z Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został dom wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany wykonane zostały z betonu komórkowego. Drewniana konstrukcja stropu wykonana została z drewna iglastego, impregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką Braas Teviva w kolorze grafitowym/antracytowym. Wykonano również tarasy przy wejściu po obu stronach łącznika.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Dodatkowo zamontowano ciepłe parapety z XPS pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, oraz pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu. Wykorzystano do tego bojler elektryczny PSH 150 Universal.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR ICYNENE H2FOAM grubości 20-22 cm, ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym o Lambdzie 0,031/0,032, a murów fundamentowych – wodoodpornym styropianem fundamentowym o grubości 15 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Drużyna Poznańska
Powierzchnia użytkowa:
189,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!