Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Lusówko. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Lusówko. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

lusowko-dom-energooszczedny-251

Opis realizacji

Lusówko to miejscowość położona po zachodniej stronie Poznania, w powiecie poznańskim. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 154 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o odpowiedniej grubości 24cm i 12 cm. Strop parteru to strop gęstożebrowy typu Teriva, natomiast strop nad garażem to panelowy strop SMART. Dach budynku pokryto dachówką cementową ceramiczną falistą Braas Rubin 9V w kolorze antracytowym. Więźba dachowa wykonana została z drewna iglastego impregnowanego.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien Krispol z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Okna  wyposażono w rolety podtynkowe typu RZ z napędem elektrycznym. Okna dachowe to okna trzyszybowe Velux wraz z kołnierzami uszczelniającymi GLU 0061B. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz instalację antyprzepięciową.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 cm a ściany zewnętrzne – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego KABE w kolorze białym, cokół natomiast wykonany został za pomocą tynku mozaikowego KABE.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Lusówko
Powierzchnia użytkowa:
154,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy z użytkowym poddaszem
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!