Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Wysoka. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Wysoka. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

wysoka-dom-energooszczedny-604

Opis realizacji

Wysoka – wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kobierzyce Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 194 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany wewnętrzne oraz zewnętrzne wykonane zostały z bloczków silikatowych Silka o grubości odpowiednio 12 oraz 24 cm. Konstrukcja stropu gęstożebrowego typu Teriva. Więźba dachowa została wykonana w sposób tradycyjny wg. projektu z drzewa iglastego impregnowanego klasy C24. Dach budynku pokryto blachą na rąbek stojący Bratex Snaplock Soundcontrol w kolorze grafitowym. Wykonano również przepust na dach pod późniejsze wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania podłogowego. Dodatkowo budynek wyposażono w klimatyzację typu MultiSplit.
Ocieplenie dachu budynku wykonano wełną mineralną o gr. 30cm i Lambdzie 0,036, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto białego tynku silikonowego, natomiast elewację wykończono blachą na stelażu wg. projektu.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Wysoka
Powierzchnia użytkowa:
194,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!