...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Nowe Załubice. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Nowe Załubice. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Domy energooszczędne Warszawa - dom parterowy z dachem dwuspadowym

Opis realizacji

Nowe Załubice – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim, w gminie Radzymin Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni użytkowej 92 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna iglastego impregnowanego klasy C24. Dach budynku pokryto blachodachówką.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji oraz pełną instalacjęogrzewania elektrycznego wraz z czujnikami i termostatami. Zamontowano również bojler dp CWU.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto jasnego tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Nowe Załubice
Powierzchnia użytkowa:
92,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!