Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Warszawa Wawer. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Warszawa Wawer. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

20240506_080409

Opis realizacji

Warszawa – stolica Polski i województwa mazowieckiego. To właśnie na warszawskim Wawrze usytuowany został dom o powierzchni 135 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplonych murach fundamentowych. Została wykonana również hydroizolacja pionowa murów fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego, natomiast więźba dachowa powstała w sposób tradycyjny,z drewna iglastego i impregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową płaską  w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system energooszczędnych okien 6 komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji oraz zamontowano przepust pod późniejszą fotowoltaikę. Dodatkowo budynek wyposażono w powietrzną pompę ciepła.

Do ocieplenie ścian zewnętrznych zastosowano styropian grafitowy o grubości 20 cm, a do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Warszawa Wawer
Powierzchnia użytkowa:
135,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!