Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Żelechów. Energooszczędny dom piętrowy z dachem płaskim

Żelechów. Energooszczędny dom piętrowy z dachem płaskim

DCIM100MEDIADJI_0300.JPG

Opis realizacji

Żelechów – miasto we wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, w powiecie garwolińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Żelechów. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 164 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych, z ociepleniem styropianem Aqua oraz hydroizolacją. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z pustaków ceramicznych o grubości odpowiednio 25cm i 12cm. Więźba dachowa została wykonana w sposób tradycyjny z drewna iglastego impregnowanego wg projektu. Dach budynku pokryto blachą na rąbek w kolorze antracytowym.

W budynku wykonano instalację elektryczną, teletechniczną, wod-kan, instalację rekuperacji oraz instalację ogrzewania elektrycznego wraz z czujnikami i termostatami. Wykonano również przepust pod instalację fotowoltaiczną.

Do ocieplenia ścian zewnętrznych na elewacji północnej wykorzystano wełnę fasadową, natomiast na pozostałych elewacjach wykorzystano styropian grafitowy o grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji użyto tynku silikonowego i ozdobnej deski na podkonstrukcji drewnianej.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Żelechów
Powierzchnia użytkowa:
164,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!