Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Tarnowo Podgórne. Energooszczędny dom piętrowy z dachem dwuspadowym i garażem

Tarnowo Podgórne. Energooszczędny dom piętrowy z dachem dwuspadowym i garażem

tarnowo-podgorne-2-dom-energooszczedny-226

Opis realizacji

Tarnowo Podgórne – wieś sołecka położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, siedziba gminy Tarnowo Podgórne. Tu właśnie usytuowany został dom o metrażu 219 m2, wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12 cm. Z wiązarów prefabrykowanych powstała więźba dachowa, a materiałem było drewno czterostronnie szlifowane i impregnowane, klasy C24. Dach budynku pokryto blachą stalową Budmat Prime Click 515 w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano najnowszy system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm oraz rolety podtynkowe Krispol RZ. Dodatkowo zamontowano ciepłe parapety z XPS pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan oraz instalację dystrybucji gorącego powietrza z kominka.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR o grubości 22 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym o Lambdzie 0,031/0,032 o grubości 19 – 22 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym, jasno-szarym oraz ciemno-szarym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Tarnowo Podgórne
Powierzchnia użytkowa:
219,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!