Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Wągrowiec. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

Wągrowiec. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

wagrowiec-dom-energooszczedny-860

Opis realizacji

Wągrowiec – miasto w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w dolinie rzek Nielby i Wełny, siedziba powiatu wągrowieckiego. Tu właśnie usytuowany został niespełna 140 m dom wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany wykonane zostały z betonu komórkowego, natomiast strop to Teriva Panel. Konstrukcja więźby dachowej to wiązary prefabrykowane, z drewna czterostronnie szlifowanego, impregnowanego, klasy C24. Dach budynku pokryto dachówką betonową Braas w kolorze grafitowym. Powstał również przepust na dach pod późniejsze wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. Dodatkowo zamontowano ciepłe parapety z XPS oraz podwaliny klinarytowe pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację pompy ciepła zgodnie z zaleceniami producenta oraz możliwościami technicznymi budynku oraz rekuperację.

Ocieplenie dachu budynku wykonano z wełny mineralnej o lambdzie 0,036, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym o Lambdzie 0,031/0,032 o grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze jasnym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Wągrowiec
Powierzchnia użytkowa:
140,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Pompa ciepła
Oddział:

Inne realizacje

Powierzchnia użytkowa: 107,00 m²
Oddział: Warszawa Północ
Powierzchnia użytkowa: 107,00 m²
Oddział: Warszawa Północ

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!