...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Patrzanowo. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Patrzanowo. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Firma budowlana Poznań - dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Opis realizacji

Patrzanowo – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wągrowieckim, w gminie Skoki. Tu właśnie usytuowany został niewielki dom o powierzchni 76 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12cm. Strop gęstożebrowy typu Teriva. Więźba dachowa została wykonana w sposób tradycyjny według projektu. Dach pokryto dachówką betonową płaską w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm oraz ciepłe parapety. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan., pełną instalację ogrzewania elektrycznego wraz z czujnikami i termostatami oraz instalację rekuperacji. Dodatkowo zamontowano peszel pod PV oraz instalację rozprowadzającą gorące powietrze z kominka do pomieszczeń na poddaszu.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto białego tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Patrzanowo
Powierzchnia użytkowa:
76,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!