Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Owczarnia. Energooszczędny dom z poddaszem użytkowym i dachem dwuspadowym

Owczarnia. Energooszczędny dom z poddaszem użytkowym i dachem dwuspadowym

20230616_121348000_iOS

Opis realizacji

Owczarnia – miejscowość w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 195 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych, z ociepleniem styropianem Aqua oraz hydroizolacją. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości 24cm i 12cm. Więźba dachowa została wykonana w sposób tradycyjny z drewna iglastego impregnowanego wg projektu. Dach budynku pokryto blachą na rąbek w kolorze antracytowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system najnowszych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. W budynku wykonano instalację elektryczną, teletechniczną, wod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego wraz z czujnikami i termostatami. Wykonano również przepust pod instalację fotowoltaiczna.

Dach ocieplono płytą PIR oraz wełną mineralną, a do ocieplenia ścian zewnętrznych wykorzystano styropian grafitowy o grubości 20 cm oraz użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Owczarnia
Powierzchnia użytkowa:
195,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!