...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Biskupice. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym i garażem

Biskupice. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym i garażem

Budowa domów energooszczędnych Poznań - dom parterowy z dachem dwuspadowym i garażem

Opis realizacji

Biskupice – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Pobiedziska, która znajduje się po wschodniej stronie Poznania. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 139 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany wykonane zostały z betonu komórkowego. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna klasy C24, czterostronnie szlifowanego, suszonego i zaimpregnowanego. Dach budynku pokryto blachą Budmat PRIME Click 515, w kolorze RAL 8019.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system pasywnych okien Krispol FEN 85 z 6-komorowymi profilami o głębokości 85 mm. Okna  wyposażono w rolety zewnętrzne firmy Krispol typu RZ z napędem elektrycznym. Dodatkowo zamontowana została pergola z drewna KVH. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto jasnego tynku silikonowego KOSBUD z grupy TM. Elewację wykończoną imitacją deski Tabulo.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Biskupice, Poznań
Powierzchnia użytkowa:
139,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!