...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Mechelinki. Energooszczędny dom piętrowy z dachem płaskim i garażem

Mechelinki. Energooszczędny dom piętrowy z dachem płaskim i garażem

Domy energooszczędne Trójmiasto - dom piętrowy z dachem płaskim i garażem

Opis realizacji

Mechelinki – wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Kosakowo. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 290 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z bloczków z silikatowych o grubości odpowiednio 25 i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna klasy C24, czterostronnie szlifowanego, suszonego i zaimpregnowanego. Dach budynku pokryto blachą na rąbek stojący Ruukki Classic 40 Silence D.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system energooszczędnych okien Krispol z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. Okna  wyposażono w rolety podtynkowe RZ z napędem elektrycznym. W budynku wykonano instalację elektryczną, teletechniczną, wod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania podłogowego z powietrzną pompą ciepła MONOBLOK.

Ocieplenie ścian zewnętrznych wykonano za pomocą styropianu grafitowego, natomiast do wykończenia elewacji budynku użyto tynku polimerowo-mineralnego. Elewację wykończono płytką gresową.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Mechelinki
Powierzchnia użytkowa:
290,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Pompa ciepła
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!