Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Budy Grzybek. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Budy Grzybek. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

DCIM100MEDIADJI_0267.JPG

Opis realizacji

Budy Grzybek to wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, w gminie Jaktorów. Tu właśnie został budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 109 i charakterystyce zgodnej z umową z inwestorem wg poniższego opisu.

Po przeprowadzeniu niezbędnych prac przygotowawczych, wykonana została zbrojona płyta fundamentowa grubości 15 cm z izolacją energooszczędną ze styroduru o grubości 15 cm. Ściany nośne oraz działowe budynku zostały wymurowane z betonu komórkowego. Strop teriva 24. Więźba dachowa wykonana została w sposób tradycyjne, a dach pokryto dachówką betonową płaską w kolorze grafitowym.

Przy ciepłym montażu stolarki okiennej zastosowano system energooszczędnych okien oraz ciepłe parapety z XPS i podwaliny klinarytowe. Budynek wyposażono w instalację elektrycznąteletechnicznąwodno-kanalizacyjną oraz rekuperację. Wykonano również instalację ogrzewania elektrycznego wraz z czujnikami i termostatami.

W budynku zastosowano energooszczędne izolacje, w tym termoizolację ścian zewnętrznych styropianem grafitowym grubości 20 cm, a dach ocieplono pianą PUR grubości 25 cm. Budynek wykończono tynkiem silikonowym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Budy Grzybek
Powierzchnia użytkowa:
109,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!