Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Osowiec. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Osowiec. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

20230102_141542

Opis realizacji

Osowiec to miejscowość w powiecie grodziskim, w północno-zachodniej części gminy Żabia Wola. To tu wybudowany został przez nas, stosownie do ustaleń z inwestorem, budynek o powierzchni użytkowej 62,6 m2. Po wykonaniu wstępnych prac przygotowawczych – wykonane zostały fundamenty tradycyjne, czyli zbrojone ławy i ocieplone mury fundamentowe styropianem Aqua 15 cm . Ściany nośne oraz działowe budynku powstały z bloczków betonu komórkowego. Dach wykonano jako prefabrykowaną konstrukcję z drewna czterostronnie szlifowanego i impregnowane, który pokryto dachówką betonową płaską w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Budynek wyposażono w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz instalację ogrzewania elektrycznego. Dom został  dostosowany do montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ściany zewnętrzne – styropianem grafitowym o współczynniku przewodzenia ciepła 0,031/0,032 i grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Osowiec
Powierzchnia użytkowa:
63,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!