Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Warszawa Ursynów. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

Warszawa Ursynów. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

warszawa-ursynow-dom-energooszczedny-3107

Opis realizacji

Warszawa – stolica Polski i województwa mazowieckiego. To właśnie na warszawskim Ursynowie usytuowany został dom o powierzchni 166 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli ławach fundamentowych żelbetowych i ocieplonych ścianach fundamentowychŚciany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 11,5 cm, natomiast więźba dachowa powstała w sposób tradycyjny,z drewna iglastego i impregnowanego. Dach budynku pokryto blachodachówką Bud-Mat Sara 350.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system pasywnych okien trzyszybowych KRISPOL FEN-85 z 6-komorowymi profilami o głębokości 85 mm. Dodatkowo zastosowano montaż warstwowy zachowujący doskonałe parametry izolacyjne miejsca styku z murem poprzez dodatkowe zabezpieczenie warstwy izolacji cieplnej taśmami z folii paroszczelnych i paroizolacyjnych. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami. Budynek wyposażono także w instalację alarmową oraz klimatyzacji.

Do ocieplenia ścian zewnętrznych wykorzystano styropian grafitowy o grubości 18 cm, natomiast do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego. Elewacja ozdobna została wykonana z deski ozdobnej, przy pomocy dekordeski wykonanej ze styropianu i mas akrylowych.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Warszawa Ursynów
Powierzchnia użytkowa:
166,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!