Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Kraków Nowa Huta. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Kraków Nowa Huta. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

IMG_20221104_123830_1

Opis realizacji

Kraków – stolica Małopolski i drugie co do liczby mieszkańców i powierzchni miasto kraju. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni użytkowej 164 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej z izolacją energooszczędną 15 cm styropianu XPS 300. Zarówno ściany nośne, jak i ściany działowe wykonane zostały z pustaków ceramicznych o grubości odpowiednio 25 i 11,5 cm. Więźba dachowa została wykonana w sposób tradycyjny, z drewna iglastego klasy C24, którą pokryto dachówką ceramiczną płaską w kolorze antracytowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system trzyszybowych energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, odgromową oraz pełną instalację ogrzewania gazowego z piecem i CWU. Dodatkowo została wykonana instalacja rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej.

Ocieplenie poddasza budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ściany zewnętrzne – styropianem grafitowym o współczynniku przewodzenia ciepła 0,031/0,032 i grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Kraków Nowa Huta
Powierzchnia użytkowa:
164,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy z użytkowym poddaszem
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Gazowe
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!