...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Jastrzębie Zdrój. Energooszczędny dom z dachem dwuspadowym

Jastrzębie Zdrój. Energooszczędny dom z dachem dwuspadowym

Budowa domów energooszczędnych Śląsk - dom z dachem dwuspadowym

Opis realizacji

Jastrzębie Zdrój – miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 75 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych, z ociepleniem styropianem Aqua oraz hydroizolacją. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z pustaków ceramicznych o grubości odpowiednio 24cm i 12cm. Więźba dachowa została wykonana przy użyciu wiązarów prefabrykowanych, a dach budynku pokryto dachówką betonową falistą w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system najnowszych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. W budynku wykonano instalację elektryczną, teletechniczną, wod-kan, instalację rekuperacji oraz instalację ogrzewania elektrycznego wraz z czujnikami i termostatami.

Do ocieplenia ścian zewnętrznych wykorzystano styropianu fasadowego o grubości 20 cm, natomiast dach ocieplono za pomocą piany PUR 25cm. Do wykończenia elewacji użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Jastrzębie Zdrój
Powierzchnia użytkowa:
75,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!