Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Warszawa Białołęka. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Warszawa Białołęka. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

warszawa-bialoleka-2-dom-energooszczedny-1922

Opis realizacji

Warszawa – stolica Polski i województwa mazowieckiego. To właśnie na warszawskiej Białołęce usytuowany został dom o powierzchni 166 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplonychmurach fundamentowych. Została wykonana również hydroizolacja pionowa murów fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego, natomiast więźba dachowa powstała w sposób tradycyjny,z drewna iglastego i impregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową Braas Celtycka.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system energooszczędnych okien Drutex z 7-komorowymi profilami Iglo Energy Classic o głębokości 82 mm. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz montaż elektrycznego bojlera do CWU.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym. Elewację wykończono naklejaną, elastyczną imitacją deski.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Warszawa Białołęka
Powierzchnia użytkowa:
166,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!