Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Hornówek. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Hornówek. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

hornowek-dom-energooszczedny-1874

Opis realizacji

Hornówek – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie Izabelin. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 302 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej z izolacją energooszczędną 20 cm styropianu EPS Hydro. Dodatkowo wykonano projekt płyty grzewczej Legalett oraz we wszystkich pomieszczeniach oprócz garażu i sypialni zamontowano ogrzewanie podłogowe z rur Prandelli. Zarówno ściany nośne, jak i ściany działowe wykonane zostały z ceramiki Porotherm Dryfix w grubości odpowiedni 25 cm i 11,5 cm. Dach dwuspadowy wykonano jako konstrukcję drewnianą ze stropem monolitycznym, który pokryto płytkami Cembril Bravan w kolorze grafitowym, natomiast dach płaski wykończono blachą płaską łączoną na rąbek stojący.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system energooszczędnych drewnianych okien firmy Słowińscy z profilami o głębokości 92 mm. Okna  wyposażono w rolety fasadowe z silnikiem elektrycznym oraz moskitiery. W budynku wykonano instalację elektryczną, teletechniczną, wod-kan, pełną instalację ogrzewania podłogowego oraz instalację klimatyzacji i instalację odgromową.
Ocieplenie dachu budynku wykonano wełną mineralną o grubości 18cm oraz wełną o grubości 15cm, a ściany zewnętrzne – styropianem o grubości 18 cm.Elewacja ozdobna została wykonana z piaskowca o grubości 4cm.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Hornówek
Powierzchnia użytkowa:
302,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!