Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Lisówki. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

Lisówki. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

lisowki-dom-energooszczedny-320

Opis realizacji

Lisówki – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Dopiewo, która znajduje się po zachodniej stronie Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 116 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne i działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna klasy C24, czterostronnie szlifowanego i zaimpregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką Roben Bornholm w kolorze miedzianym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien o profilach Bluevolution 82. Okna  wyposażono w rolety zewnętrzne podtynkowe Aluprof z napędem elektrycznym w kolorze Winchester. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym. Elewację wykończoną płytką klinkierową, a cokół tynkiem mozaikowym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Lisówki
Powierzchnia użytkowa:
116,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!