...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Czapury. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Czapury. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Firma budowlana Poznań - dom parterowy z dachem dwuspadowym

Opis realizacji

Czapurywieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Mosina. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 111 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplanych murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12cm. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanych wiązarów z drewna czterostronnnie szlifowanego. Dach pokryto dachówką betonową falistą w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm oraz ciepłe parapety. Salon został wyposażony w żaluzje elewacyjne. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechniczną oraz instalację rekuperacji. Dodatkowo zamontowano peszel pod PV oraz przygotowano budynek pod wykonanie klimatyzacji.

Ocieplenie stropu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym i grafitowym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Czapury
Powierzchnia użytkowa:
111,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!