...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Chomęcice. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Chomęcice. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Domy energooszczędne Poznań - dom parterowy z dachem dwuspadowym

Opis realizacji

Chomęcice – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Komorniki. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 93 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany zewnętrzne oraz wewnętrzne wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna klasy C24, czterostronnie szlifowanego, suszonego i zaimpregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową płaską.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm oraz zastosowano ciepłe parapety z XPS i podwaliny klinarytowe. Okna  wyposażono w rolety zewnętrzne firmy Krispol typu RZ z napędem elektrycznym. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania gazowego z piecem i CWU.
Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto jasnego tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Chomęcice
Powierzchnia użytkowa:
93,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Gazowe
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!