Dom Pełen Energii. Firma budowlana – generalny wykonawca domów jednorodzinnych. Pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)
Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

ECO 98 Classic

Energooszczędny dom parterowy

WYBUDUJEMY TEN DOM W 4 MIESIĄCE

Projekt Pełen Energii

Przemyślany układ funkcjonalny

Praktyczne rozwiązania architektoniczne

Idealna przestrzeń do życia

Nowoczesny design i estetyka

Opis projektu

ECO 98 Classic to esencja swobodnego stylu życia w nowoczesnym wydaniu, z naciskiem na dobrze naświetlone przestrzenie. Prosta bryła z dachem dwuspadowym, połączona z białą elewacją i drewnianymi elementami, tworzy przytulny i harmonijny obraz. Sercem domu jest jasny salon, połączony z jadalnią. Przemyślany układ pozostałych pomieszczeń, zapewnia pełne dopasowanie przestrzeni do potrzeb większej rodziny.

Rzut parteru
  1. Wiatrołap 4,00 m2
  2. Pom.gosp. 3,88 m2
  3. Komunikacja 9,94 m2
  4. WC 2,02 m2
  5. Łazienka 4,27 m2
  6. Pokój 1 11,07 m2
  7. Garderoba 1,65 m2
  8. Pokój 2 10,75 m2
  9. Pokój 3 9,63 m2
  10. Pokój 4 9,67 m2
  11. Salon+ jadalnia 23,82 m2
  12. Kuchnia 7,75 m2
  13. Razem: 98,45 m2

Standardy wyceny

  • Styropian na fundament 10 cm Aqua
  • Chudziak pod posadzką 10 cm C8/10
  • Ściany beton komórkowy 24 cm nośne i 12 działowe
  • Wiązary i ściany szczytowe prefabrykowane
  • 7 pkt elektrycznych na pomieszczenie
  • Ocieplenie dachu piana pur
  • Rekuperacja
  • Styropian na ściany zewnętrzne grafit 15 cm

Wycena nie zawiera

  • Elementów ozdobnych poza obrysem budynku np. ramy żelbetowe, pergole drewniane
  • Tarasów na gruncie
  • Komina do kominka
  • Ciepłego montażu

Dane techniczne

Rodzaj domu:
Parterowy
Liczba pokojów:
5
Liczba łazienek:
1
Garaż:
Brak
Zakres budowy:
Stan deweloperski niskoenergetyczny
Powierzchnia netto:
98,45 m²
Cena netto od:
532 000 zł
5 404,00 zł / m²
Stan deweloperski energooszczędny, szacowany dla woj. wielkopolskiego. Aktualizacja na dzień 1.04.2026
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Sfinansuj budowę tego domu:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź!

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!

Popularne projekty

Dom Parterowy z użytkowym poddaszem
Metraż: 380,00 m²
Dom Parterowy
Metraż: 97,66 m²
Koszt budowy netto: 552 500 zł
Dom Piętrowy
Metraż: 352,10 m²
Dom Parterowy z użytkowym poddaszem
Metraż: 195,00 m²
Koszt budowy netto: 1 037 000 zł
Sfinansuj inwestycję z ING

Nie odkładaj planów na później. Sprawdź warunki finansowania u naszego partnera i bezpiecznie zrealizuj swoją inwestycję.

Podoba Ci się ten projekt?
ECO 98 Classic

Wypełnij formularz – oddzwonimy, aby bezpłatnie wycenić budowę domu w Twojej okolicy

* Pola obowiązkowe

Podoba Ci się ten projekt?
ECO 98 Classic

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przekształcić Twoją wizję w rzeczywistość.

* Pola obowiązkowe

  1. Wiatrołap 4,00 m2
  2. Pom.gosp. 3,88 m2
  3. Komunikacja 9,94 m2
  4. WC 2,02 m2
  5. Łazienka 4,27 m2
  6. Pokój 1 11,07 m2
  7. Garderoba 1,65 m2
  8. Pokój 2 10,75 m2
  9. Pokój 3 9,63 m2
  10. Pokój 4 9,67 m2
  11. Salon+ jadalnia 23,82 m2
  12. Kuchnia 7,75 m2
  13. Razem: 98,45 m2
Rzut parteru